Kolejny raz :) czyli WYSOKIE WYNIKI EGZAMINU ZAWODOWEGO

Wyniki egzaminu zawodowego potwierdzają wysoki poziom kształcenia w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich. Obiektywnym potwierdzeniem jakości pracy szkoły są na pewno wyniki egzaminów zawodowych, które świadczą o organizacji kształcenia zawodowego. Z dumą informujemy, że uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich już kolejny raz udowodnili, że zdobycie kwalifikacji zawodowych nie sprawia im trudności.W sesji egzaminacyjnej odbywającej się na przełomie maja i czerwca 2016 roku uczniowie klas technikum zdali egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie na poziomie 79,8%. Jest to sukces naszych uczniów, którzy po raz pierwszy przystąpili do sesji letniej.
Bez wątpienia jest to wynik bardzo dobry, stawiający naszą szkołę w czołówce szkół zawodowych nie tylko w okręgu (73,2%) ale i w województwie (74,7%).
Mamy nadzieję, że osiągnięcia te u zdających podniosą wiarę we własne możliwości, natomiast dla kolejnych klas będą motywacją do uzyskania równie wysokich wyników.
Wszystkim zdającym bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach kształcenia!