Już kolejny raz w naszej szkole odbył się happening czytelniczy pod hasłem „Lubimy czytać!”, któremu patronuje szkolna biblioteka. Był  on okazją do zaprezentowania sylwetek i twórczości corocznych zwycięzców prestiżowych nagród literackich: Nagrody Nobla oraz Nagrody Nike.
Prezentacja multimedialna stała się też tłem do wyróżnienia i nagrodzenia uczennic naszej szkoły, które zwyciężyły w konkursie zorganizowanym przez bibliotekę na najciekawszy plakat lub film promujący czytelnictwo.
Gratulujemy I MIEJSCA Krzysztofie Pawlak- uczennicy klasy II SOR oraz Sandrze Zielińskiej- uczennicy klasy I TOR.
Biblioteka zaprasza do lektury dostępnych pozycji książkowych tegorocznego Noblisty!