Natura food

VIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej

IV Targi Ekologicznego Stylu Życia

W dniu 02.10.2015r. rozpoczęły się jedyne w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej Międzynarodowe Spotkania uczestników rynku bioproduktów. W wystawie brało udział ponad 350 producentów żywności ekologicznej i regionalnej oraz ekologicznego stylu życia. Targi odwiedziło wielu właścicieli sklepów z produktami wysokiej jakości, miłośników ekologicznego stylu życia, blogerów kulinarnych, a także młodzież szkolna w tym uczniowie kl. I i IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Uczniowie mogli zwiedzić stoiska kulinarne, które kusiły zdrowymi potrawami i wspaniałymi aromatami naturalnej żywności.
Targi Natura Food stwarzają producentom żywności tradycyjnej i naturalnej okazję  do prezentowania całego bogactwa dorobku dziedzictwa kulinarnego polskich regionów i udowadniają, że można produkować żywność bez konserwantów. Podnoszą również świadomość i promują ekologiczny styl życia.
Nasz wyjazd był otwartą lekcją poznania trendów, kierunków rozwoju polskiego rynku żywności tradycyjnej i ekologicznej jak i promocji naturalnej żywności. Na targach prezentowały także swoją ofertę firmy produkujące sprzęt gastronomiczny m.in. firma Tefal z wielofunkcyjnym robotem kuchennym z funkcją gotowania Cuisine Companion do przyrządzania zdrowych posiłków od przystawki aż po deser.
Zajęcia terenowe propagujące żywność ekologiczną, regionalną i zdrowy styl życia zorganizowały p. Ewa Kowalska i Monika Kędzia.