Dzień Nauczyciela w naszej szkole

W przeddzień Dnia Edukacji Narodowej w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich odbyła się uroczysta akademia, na którą przybyli zaproszeni goście. Pierwsza część uroczystości miała charakter oficjalny. Były oczywiście życzenia od uczniów dyrektora i gości, bukiety kwiatów i cukierki. Następnym punktem akademii było wręczenie Nagród Dyrektora i zdjęcie. Dalsza część, przygotowana przez uczniów i nauczycieli, miała udowodnić, że wszyscy potrafimy się dobrze bawić. Na scenie pojawiła się prezenterka Channel Duck i zapowiadała kolejne programy, które odwoływały się dobrze znanych pozycji telewizyjnych. Były wywiady, wizyta u wróżki, zwiastuny filmów i oczywiście reklamy. Publiczność dobrze się bawiła, a uczniowie reagowali żywiołowo, gdy widzieli swoich nauczycieli i dyrektora w niecodziennych rolach, kolegów i koleżanki grających w zabawnych scenkach. Przygotowany materiał pozwolił na wyłowienie prawdziwych talentów.
Dziękujemy wszystkim „aktorom”, Sandrze Przybyle i Kamilowi Sekurze za montaż.