Poznańska uroczystość wręczenia Dyplomów Stypendium

30 listopada b.r. w auli Zespołu Szkół Handlowych w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie Stypendium Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół województwa wielkopolskiego. Gospodarzami uroczystości byli: zastępca Wojewody Poznańskiego i Wielkopolski Kurator Oświaty. Spotkanie uświetnili występem artystycznym uczniowie szkoły muzycznej. Wręczenia Dyplomów Stypendium dokonały panie: Elżbieta Walkowiak –Wielkopolski Kurator Oświaty oraz Dorota Kinal – zastępca Wojewody Poznańskiego. W gronie najlepszych znaleźli się nasi uczniowie, a dokładniej uczennice: Weronika Grązik kl. II LO A oraz Kinga Czekała kl. II EOŻ.
Znakomitych wyników pogratulowano wszystkim najlepszym wielkopolskim uczniom. Obok gratulacji dla Stypendystów znalazły się też podziękowania dla nauczycieli, wychowawców oraz rodziców, którzy są współtwórcami sukcesu młodych ludzi.