Sportowa akcja mikołajkowa

Turniej Piłki Nożnej w ramach programu  „Bezpieczna +” oraz charytatywnej akcji mikołajkowej odbył się w sali gimnastycznej w poniedziałkowe przedpołudnie 7 grudnia br. Startowało 5 drużyn reprezentujących klasy I, II, III, IV oraz  grono nauczycieli. Zwycięską drużyną została reprezentacja uczniów klas II. Gratulujemy piłkarskich zdolności!

Dochody ze sprzedaży biletów przeznaczone będą na wózek inwalidzki dla Dominika – ucznia gimnazjum w ośrodku szkolno-wychowawczym w Turku  oraz na symboliczne paczki dla podopiecznych tego ośrodka. W ramach akcji zebraliśmy kwotę 1025zł.
Turniej sędziował pan Tomasz Jakubowski. Organizatorami imprezy był Samorząd Uczniowski: Maciej Korczyński, Patrycja Kominiarczyk, Aleksandra Kozińska, Sandra Przybyła, Weronika Dziura wraz z opiekunami: paniami  Anetą Kaczmarek i Renatą Szymańską oraz panem Damianem Wdowińskim. Dyplomy za udział w meczu wszystkim drużynom wręczyła Dyrekcja Szkoły: pan Krzysztof Świerk oraz pani Angelika Dryjańska.