Drzwi Otwarte

W dniu 26 kwietnia o godzinie 9.00 w naszej szkole odbyły się „Drzwi otwarte”. Tego dnia grupy gimnazjalistów mogły zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną szkoły, porozmawiać z nauczycielami oraz uczniami, a także zwiedzić bazę dydaktyczną i sportową szkoły.
Licznie przybyli goście mieli okazję uczestnictwa w pokazach organizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Turku, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Turku oraz Związek Strzelecki ,,Strzelec’’.
Młodzież Gimnazjalna mogła uczestniczyć w doświadczeniach chemicznych, przejechać się gokartem, sprawdzić się w sztuce carvingu, obejrzeć pokaz walk czy zwiedzić internat szkolny. Licznym zainteresowaniem cieszył się, także sprzęt rolniczy, drukarka 3D, program spedycyjny czy urządzenia sanitarne i budowlane. Po zakończeniu zwiedzania szkoły, nasi goście mieli możliwość skosztowania smakołyków przygotowanych przez uczniów kierunku gastronomicznego.
Pragniemy przekazać szczególne podziękowania za uczestnictwo w tak ważnym dla nas dniu dla Starosty Tureckiego – Mariusza Seńko, a także gości z Komendy Policji i Straży w Turku. Podziękowania należą się, także dla uczniów i nauczycieli za przygotowania i organizację dnia. Dziękujemy przede wszystkim za świetną zabawę przybyłym gościom oraz mamy nadzieję, że ten dzień, pozwolił gimnazjalistom wybrać naszą szkołę w drodze do realizacji swoich zamierzeń życiowych.