Dzień Wszystkich Fajnych w szkolnej bibliotece!

Dzień Wszystkich Fajnych w szkolnej bibliotece!

Dzień Wszystkich Fajnych w szkolnej bibliotece!

Biblioteka Zespołu Szkół Rolniczych zorganizowała kolejną akcję związaną z Kalendarzem Świąt Nietypowych. Już dwie akcje z tej serii za nami: Dzień Uśmiechu oraz Dzień Pluszowego Misia, które stały się okazją do czytania bajek dzieciom ze szkoły podstawowej przez naszych uczniów.

Podczas happeningu, w dniu 18 stycznia, zostali uhonorowani zwycięzcy plebiscytu na tytuł „Fajnego”. Uczniowie ZSR przez ponad tydzień mogli wrzucać do urny głosy ze swoimi kandydatami, zarówno spośród uczniów, jak i nauczycieli, czy  pracowników szkoły.

Po podliczeniu głosów ,przez asystentów biblioteki z klasy II TŻ, wyłoniono najfajniejszych spośród „Fajnych”. Tytuł ten uzyskali: Klaudia Wesołek z klasy III SOR, Adam Żurawik z klasy I TMR oraz pani Arleta Pawlak- Jakubowska. Wybrańcy zostali nagrodzeni koszulkami z napisem „Jestem Fajny”, które, mamy nadzieję, będą stałym elementem ich garderoby :).
Akcja poprzedza kolejny etap działań proczytelniczych, następny plebiscyt. Tym razem będziemy głosować na najlepszą książkę, która otrzyma tytuł „Fajnej”. Zwycięskie pozycje książkowe znajdą się  bibliotece oraz staną się bohaterkami drugiej  już audycji naszego szkolnego radia z cyklu „Książki nie gryzą”.

Galeria

Skip to content