Wieczory Nauki w ZSR CKP w Kaczkach Średnich – niekończąca się opowieść o edukacji zawodowej

Wyróżniony i doceniony przez Komisję Europejską Projekt: Wieczory Nauki z udziałem uczniów klas ósmych i oddziałów gimnazjalnych ze szkół z Uniejowa, Brudzewa, Biernatek, Dobrej, Kowali Pańskich – Kolonii, Piekar, Galewa oraz Koźmina przeszedł do historii. Zaangażowanie uczniów ZSR w pracę na rzecz podnoszenia świadomości przy wyborze ścieżki kształcenia – bezcenne!

Dzisiejsze Wieczory Nauki w ujęciu matematycznym to: – plusy i minusy każdego z zawodów znajdujących się w ofercie kształcenia ZSR CKP w Kaczkach Średnich poznawane w nowoczesnych pracowniach stanowiących Centrum Kwalifikacji, jedyne w Europie Akredytowane Centrum Rolnictwa Precyzyjnego Kubota oraz Centrum Termotechniki marki Bosch.
Ponad dwustu uczestników, tysiące słów o edukacji zawodowej i kompetencjach przyszłości pomnożone przez miliony uśmiechów, z całości wyciągnięty pierwiastek szczęścia, a cel jeden – efektywne doradztwo zawodowe.

Dziękujemy naszym gościom za aktywny udział w odkrywaniu tajników kształcenia zawodowego.