Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopaka w ZSR CKP Kaczkach Średnich

30 września wielu z nas świętowało Dzień Chłopaka. Świętowano także i w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich, jednak tutaj panowie nie leniuchowali, ale przelewali pot na sali, gdyż w szkole odbył się z tej okazji piłkarski turniej.

W sportowych zmaganiach wzięło udział jedenaście drużyn, reprezentujących poszczególne klasy. Zespoły podzielone zostały na trzy grupy, w których potyczki odbywały się w systemie rozgrywek każdy z każdym. Po kilku godzinach piłkarskiej rywalizacji trzy najlepsze  drużyny z grupy A i B oraz dwie drużyny z grupy C awansowały do ćwierćfinałów. Nieco później rozegrane zostały mecze półfinałowe, a następnie najskuteczniejsi i najwytrwalsi zawodnicy spotkali się w meczu o trzecie miejsce i wielkim finale.

Końcowa  klasyfikacja czterech najlepszych zespołów przedstawia się następująco:

I miejsce – IV TSOR
II miejsce – III TBŻ
III miejsce – Bolki
IV miejsce – IV TMR

Na zakończenie turnieju medale i statuetki wręczył uczniom dyrektor ZSR CKP. Krzysztof Świerk gratulował nie tylko całym zespołom, ale też wyróżniającym się zawodnikom. Na szczególne uznanie zasłużył Eryk Adamek z IV TSOR, który został królem strzelców.Organizatorem piłkarskiego turnieju z okazji Dnia Chłopaka był Samorząd Uczniowski.

Zapraszamy na fotorelację Sandry Zielińskiej z Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanego z okazji Dnia Chłopaka.

Galeria