Europejski Dzień Pracodawców w ZSR CKP w Kaczkach Średnich

Europejski Dzień Pracodawców w ZSR CKP w Kaczkach Średnich

Europejski Dzień Pracodawców w ZSR CKP w Kaczkach Średnich

W ramach “Europejskich Dni Pracodawców 2019” w dniu 18 października w ZSR odbyło się, organizowane we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Turku oraz PROMET TRANS SP Z O.O. spotkanie dedykowane uczniom technikum spedycji. Zaprezentowane podczas spotkania perspektywy rozwoju zawodowego w odniesieniu do oczekiwań lokalnych pracodawców branży TSL posłużą młodzieży jako wyznacznik w kształtowaniu rozwoju zawodowego. Miejsce spotkanie nie jest przypadkowe, to właśnie w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich realizowanych jest szereg przedsięwzięć ukierunkowanych na dostosowanie kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy, wśród których najpoczytniejsze miejsce zajmuje powołane rok temu Centrum Kwalifikacji, Centrum Rolnictwa Precyzyjnego, czy realizowany w ramach sieci NETinVET europejski projekt VETMO4TL dla sektora transportowo-spedycyjnego.

Galeria