Badmintoniści ZSR CKP wicemistrzami powiatu

Badmintoniści ZSR CKP wicemistrzami powiatu

Badmintoniści ZSR CKP wicemistrzami powiatu

Badmintoniści ZSR CKP wicemistrzami powiatu
Dnia 22 października 2019r. w hali sportowej w Przykonie odbyły się Mistrzostwa Powiatu
w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt i Chłopców, zorganizowane w ramach współzawodnictwa sportowego szkół średnich.
Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wystąpiła w składzie: Agnieszka Straszewska, Klaudia Jasiakiewicz, Aleksandra Frątczak oraz rezerwowa Julia Janicka. Dziewczyny ukończyły zmagania na trzecim miejscu.
W rywalizacji chłopców wzięły udział dwie drużyny z naszej szkoły. Było to możliwe, ponieważ Zespołowi Szkół Rolniczych – jako mistrzowi z poprzedniego roku – przysługiwało prawo wystawienia dwóch drużyn. Pierwsza wystąpiła w składzie: Kamil Frątczak i Dawid Stołowski. Drużynę drugą utworzyli Jakub Frątczak i Jakub Witczak.
Chłopcom niestety nie udało się obronić ubiegłorocznego mistrzostwa. W decydującym meczu, po bardzo wyrównanej walce, ulegli drużynie ZST w Turku.
Końcowe wyniki w rywalizacji chłopców:
1.ZST w Turku,
2.ZSR CKP w Kaczkach Średnich I,
3.LO Turek,
4.ZSR CKP w Kaczkach Średnich II.
Nauczyciel wychowania fizycznego: Tomasz Jakubowski

Galeria