Czytelnicze konkursy edukacyjne rozstrzygnięte!

Czytelnicze konkursy edukacyjne rozstrzygnięte!

Czytelnicze konkursy edukacyjne rozstrzygnięte!

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka ZSR zaprosiła uczniów do udziału w kilku konkursach promujących czytelnictwo. Ich celem było wyzwolenie kreatywności, samodzielności czy też swobodnego wypowiadania się na temat przeczytanych książek. W zmaganiach na najlepszą recenzję nagrody otrzymali: Andrzejewska Karolina z kl. IV TBŻ i Gabriela Urbaniak I TPS. W kategorii na plakat i film promujący czytelnictwo pod hasłem „Nie jesteśmy aniołami- co lubimy to czytamy!” nagrody przypadły: za plakat-Marcie Pawlak III Sp, Sandrze Ziętek II TOR, za film promujący czytelnictwo członkom KGF: Sandrze Zielińskiej, Klaudii Gryczyńskiej z kl. III TOR, Piotrowi Korczyńskiemu z III Sp, Kamilowi Waliszkowi z III TB. Za promowanie szkoły i czytelnictwa w środowisku lokalnym podziękowania i nagrody dla: Marii Koneckiej ITRB, Aleksandry Jesiołowskiej, Fabiana Dolińskiego z kl. ITR.
Osiągnięte efekty to: podniesienie stanu czytelnictwa wśród uczniów, rozbudzanie zainteresowań, kształtowanie wrażliwości kulturowej oraz zdobywanie umiejętności niezbędnych w dorosłym życiu.
Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Galeria

Skip to content