Projekt „ Menu kulturalne”

Projekt „ Menu kulturalne”

Projekt „ Menu kulturalne”

Uczniowie ZSR stali się już stałymi odbiorcami kultury wysokiej, a to za sprawą III edycji projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich na Rzecz Rozwoju Środowiska Lokalnego. Tegoroczny projekt ,finansowany przez Fundację PZU, realizowany jest pod hasłem „ Menu kulturalne”. Uczniowie szkoły w Kaczkach regularnie odwiedzają filharmonię, teatr, czy kino koneserów, by rozwijać wrażliwość na odbiór dzieł kultury i „rozsmakować się” w trudniejszej i bardziej wymagającej kulturze. W październiku uczestniczyli w kultowym muzycznym spektaklu „ Metro” w Teatrze Buffo, a listopadowym „ daniem” z „Menu kulturalnego” stał się wyjazd do Filharmonii Łódzkiej na koncert kameralny Bacewicz String Quartet.

Galeria

Skip to content