ZSR pierwszy raz grał z WOŚP

ZSR pierwszy raz grał z WOŚP

ZSR pierwszy raz grał z WOŚP

Jarmark Bożonarodzeniowy, projekcja filmu – to działania, jakie zostały podjęte w ostatnim czasie przez Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Rolniczych
w Kaczkach Średnich, aby wesprzeć 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.Przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie wszystkich klas drugich, jednej trzeciej i jednej pierwszej zaczęli „grać” z WOŚP, przygotowując stoiska, na których znalazły się ozdoby i wypieki bożonarodzeniowe. Jak przystało na prawdziwy jarmark „handel” kwitł, aby „zrobić” jak największy utarg w jakże szczytnym celu!
Oczywiście na jednym przedsięwzięciu się nie skończyło. Uczniowie SU wraz z opiekunami, przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Turku, zorganizowali projekcję filmu dla społeczności szkolnej. Na czas pokazu aula ZSR CKP zamieniła się w wypełnioną po brzegi salę kinową, a widzowie, którzy w niej zasiedli, wsparli WOŚP. Rozdanych zostało ponad 500 serduszek. Puszka z zebranymi pieniędzmi została oficjalnie przekazana przez dyrektora
oraz przedstawicieli SU w niedzielę 12 stycznia 2020, podczas 28 finału WOŚP w Turku. Znalazło się w niej 1702,45 zł.
Dziękujemy wszystkim, którzy okazali swoje serce, biorąc udział w akcji. Już dzisiaj zachęcamy do udziału w przyszłorocznym finale!

Galeria