Kaczkowskie kreacje

Kaczkowskie kreacje

Kaczkowskie kreacje

W Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich zorganizowany został konkurs artystyczny pod hasłem “Kaczkowskie kreacje”. Celem konkursu było rozwijanie zdolności artystycznych i twórczych młodzieży oraz kształtowanie wyobraźni plastycznej. Konkurs rozegrał się w dwóch kategoriach: malarstwo i fotografia inspirowana znanymi pracami artystycznymi. Uczniowie wykazali się wielką pomysłowością i talentem.

Nagrody zostały wręczone podczas Dnia Sportu i turnieju charytatywnego “Gramy dla Zbyszka”. W kategorii malarstwo zwyciężyły obrazy Sandry Ziętek i Gabrieli Urbaniak, natomiast wśród fotografii najwyżej oceniono prace Zuzanny Marek, Mateusza Skoniecznego i Dominika Okońskiego. W konkursie przyznano także wyróżnienia dla Julii Galoch i Mileny Kowalskiej.

Wszystkim nagrodzonym uczniom i tym, którzy wzięli udział serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów, radości tworzenia oraz udanych realizacji nowych pomysłów. Każdy może odkryć w sobie artystę!

Galeria

Skip to content