AGRO SHOW 2021

AGRO SHOW 2021

AGRO SHOW 2021

Uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych na Agro Show 2021 Uczniowie klasy II, III i IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki wraz z opiekunami 24.09.2021 roku wzięli udział w Międzynarodowej wystawie maszyn rolniczych AGRO SHOW 2021, zorganizowanej w Bednarach w gminie Pobiedziska koło Poznania. Jest to największa impreza tego typu w Europie. AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku.
Wystawa ta od lat postrzegana jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu rolnicy przybywający na AGRO SHOW podczas 3 dni Wystawy mają możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Mogą też
spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.
Opiekunowie wycieczki szkolnej: Bogusław Janeczek, Krzysztof Kamiński, Lucjan Włodarczyk.

Galeria

Skip to content