BEZPIECZNA PRACA PODSTAWĄ SUKCESU

BEZPIECZNA PRACA PODSTAWĄ SUKCESU

BEZPIECZNA PRACA PODSTAWĄ SUKCESU

We wtorek 19 października odbyła się w naszej szkole pogadanka i konkurs na temat zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym. Gościliśmy przedstawicieli KRUS z Turku pana Roberta Żółtaszka oraz pana Leszka Bartosika. Udział w spotkaniu brały klasy : trzecia i czwarta „Technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki”.

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu obejmującego zagadnienia z zakresu zasad BHP obowiązujących w gospodarstwach rolnych.

Pierwsze miejsce zajął Jakub Łężak z klasy IV MRA, drugie miejsce Bartosz Galas z klasy III MRA, a trzecie miejsce Kinga Sowińska z klasy IV MRA. Cała trójka otrzymała atrakcyjne nagrody ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Turku. Zwycięzcom gratulujemy a organizatorom i fundatorom nagród dziękujemy.

Galeria

Skip to content