Jarmark Bożonarodzeniowy

Jarmark Bożonarodzeniowy

Jarmark Bożonarodzeniowy

Koniec grudnia w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich upłynął we wspaniałej bożonarodzeniowej atmosferze z powodu jarmarku organizowanego przez Samorząd Uczniowski we współpracy z całą społecznością szkolną, który w tym roku odbył się 15 grudnia. Chęć udziału w przygotowaniu świątecznego stanowiska zgłosiło 12 zespołów z różnych klas.

Jarmark cieszył się ogromnym zainteresowanie zarówno ze strony uczniów, jak i wszystkich pracowników szkoły. Na wszystkich chętnych czekały wspaniale udekorowane stanowiska, na których można było zaopatrzyć się w świąteczne dekoracje, zakosztować świątecznych wypieków czy spróbować tradycyjnych dań wigilijnych.

Uczniowie naszej szkoły włożyli wiele serca i czasu w wykonanie przepięknych dekoracji, upieczenie wyśmienitych ciast i przygotowanie stanowisk. Wszystkim tym działaniom przyświecał wspaniały cel, jakim była zbiórka pieniędzy na cele charytatywne dla rodzin uczniów ZSR w Kaczkach Średnich.

Dodatkowym impulsem dla zdrowej, świątecznej rywalizacji pomiędzy poszczególnymi stanowiskami świątecznymi była nagroda przyznana przez p. Dyrektor Elżbietę Karwacką w postaci pokrycia kosztów transportu wycieczki dla klasy, której przedstawiciele na Jarmarku Bożonarodzeniowym zebrali najwięcej pieniędzy na cele charytatywne.

Największą popularnością cieszyło się stanowisko klasy 2 MRA, która jednocześnie zebrała najwięcej pieniędzy na działalność charytatywną.

Samorząd Uczniowski i cała społeczność szkolna Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich pragnie podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w organizację Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Galeria

Skip to content