Spotkanie z aktorem

Spotkanie z aktorem

Spotkanie z aktorem

Dnia 3 grudnia 2021 uczniowie klasy 3 TR w ramach poszerzania wiedzy praktycznej, uczestniczyli  w spotkaniu online z jednym z najbardziej znanych głosów w Polsce – Grzegorzem Pawlakiem. (https://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Pawlak_(aktor) ).

Pan Grzegorz Pawlak jest lektorem, aktorem teatralnym i telewizyjnym, głosem stacji telewizyjnych i radiowych, aktorem dubbingowym i głosem wielu reklam radiowych, gier komputerowych oraz audiobooków.

Podczas spotkania opowiedział na czym polega praca lektora, jak wygląda proces nagrywania głosu do reklam radiowych, praca w studiu dźwiękowym oraz  jak ważna jest praca lektora w odbiorze reklamy.

Uczniowie mieli możliwość zadawania pytań, zainteresowani byli nie tylko wszystkim co się wiąże z reklamą ale również z całą działalnością artystyczną pana Grzegorza Pawlaka.

Galeria

Skip to content