Klasy mundurowe i maturalne na spotkaniu ze studentami penitencjarystyki SWWS w Kaliszu

W zeszłym tygodniu w auli ZSR CKP Kaczki Średnie odbyło się spotkanie klas maturalnych z przedstawicielami Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości w Kaliszu w osobach kapitan Radosław Jakubek, st. szer. Mateusz Bonusiak i st. szer. Wiktor Sobczyk. Na spotkaniu kapitan Radosław Jakubek zaprezentował i przybliżył procedury naboru do Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości oraz demonstrowali wagę i odpowiedzialność jakiej podejmują się studenci w formacji jaką jest Służba Więzienna, kształcąc się na kierunku penitencjarystyka. Przedstawiona została Szkoła (Kampus) mieszcząca się w Kaliszu, która powstała w 2019 roku. Koordynatorem spotkania był pan Bogdan Kaczorowski.