Konkurs „Bosch Termotechnika Szkoli – Technika wentylacyjna” w Kaczkach Średnich

Konkurs „Bosch Termotechnika Szkoli – Technika wentylacyjna” w Kaczkach Średnich

Konkurs „Bosch Termotechnika Szkoli – Technika wentylacyjna” w Kaczkach Średnich

To już drugi etap konkursu „Bosch Termotechnika Szkoli – Technika wentylacyjna” dobiegł końca. Najlepszy wynik osiągnął uczeń Kacper Perlich z klasy III technikum energetyki odnawialnej. W nagrodę otrzymał cyfrowy wykrywacz metali i przewodów ufundowany przez firmę Bosch. Nagrodę wręczyła pani dyrektor Elżbieta Karwacka, a przygotowaniem uczniów do kolejnych etapów konkursu zajmuje się pan Sylwester Ambroziak. Obecnie uczniowie przygotowują się do konkursu w dziedzinie pompy ciepła. Gratulujemy zwycięzcy.
Życzymy dalszych sukcesów.

Galeria

Skip to content