Koszykarki z naszej szkoły wicemistrzyniami rejonu konińskiego!

Koszykarki z naszej szkoły wicemistrzyniami rejonu konińskiego!

Koszykarki z naszej szkoły wicemistrzyniami rejonu konińskiego!

W piątek 25 marca, na hali MOSiR w Koninie rozegrane zostały Mistrzostwa Rejonu w Piłce Koszykowej Dziewcząt zorganizowane przez Szkolny Związek Sportowy. Awans do Mistrzostw Rejonu koszykarki z ZSR zapewniły sobie dzięki zwycięstwu w Mistrzostwach Powiatu Tureckiego, które odbyły się we wtorek 21 marca.W finale rozgrywek rejonu konińskiego drużyna uległa faworyzowanym reprezentantkom 2 LO w Koninie. Dziewczęta wywalczyły srebrne medale i tytuł wicemistrzyń rejonu konińskiego. Skład zespołu: Buda Kinga, Chorąziak Oliwia, Cicha Magda, Kaniewska Katarzyna, Kubiak Patrycja, Lament Aleksandra, Putiatycka Aleksandra, Pyrkowska Agata(kapitan), Rosiak Martyna, Szymańska Klaudia,Waliszek Wiktoria.
Opiekun drużyny: Tomasz Jakubowski

Galeria

Skip to content