Wyróżnienie dla uczniów ZSR w Kaczkach Średnich w Konkursie na logo

Wyróżnienie dla uczniów ZSR w Kaczkach Średnich w Konkursie na logo

Wyróżnienie dla uczniów ZSR w Kaczkach Średnich w Konkursie na logo

Konkurs graficzny na najlepszą propozycję logo dla biblioteki został ogłoszony wśród młodzieży z terenu powiatu tureckiego. Zadanie polegało na opracowaniu znaku graficznego, który mógłby promować  Powiatową Bibliotekę Publiczną w Turku. Spośród wszystkich prac, wyłoniono dwie, które zdaniem jury zasługiwały na szczególną uwagę ze względu na profesjonalizm wykonania i kreatywność. Podczas rozstrzygnięcia konkursu i uroczystego wręczenia nagród, które odbyło się 1 czerwca 2022r. w siedzibie biblioteki, wyróżnienia odebrali uczniowie naszej szkoły – Maria Konecka i Sebastian Kacprzak, z kolei Magdalena Cicha otrzymała upominek i pamiątkowy dyplom za udział w konkursie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Życzymy kolejnych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do rozwijania pasji tworzenia.

Galeria

Skip to content