Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

24 czerwca 2022 roku uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich  zakończyli rok szkolny 2021/2022. Na placu szkolnym, podczas uroczystej akademii wręczone zostały świadectwa z wyróżnieniem i nagrody  dla najlepszych uczniów.

Nagrodę Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, za szczególne osiągnięcia edukacyjne i najwyższą średnią ocen otrzymała Justyna Urbaniak uczennica klasy 3SpE.

Nagrody Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich za reprezentowanie szkoły w konkursach i wysokie wyniki w nauce,  otrzymali Joachim Kaźmierczak i Dominik Kaźmierczak z  klasy  3TŻB.

Przyznano również  uczniom  nagrody Starosty, Dyrektora Szkoły, Rady Rodziców, nagrodę  Samorządu, certyfikaty Bosch, oraz wyróżnienia za działalność społeczno-kulturalną i osiągnięcia sportowe.

Pani dyrektor Elżbieta Karwacka podziękowała nauczycielom i uczniom za pracę i zaangażowanie w mijającym roku szkolnym, życząc wszystkim pięknych, zdrowych i udanych wakacji.

Galeria

Skip to content