Turniej Piłki Siatkowej – Dzień Chłopaka w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego dnia 30 września 2022 roku odbył się w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich Turniej Piłki Siatkowej z okazji Dnia Chłopaka.
W turnieju udział wzięło 19 drużyn, w tym drużyna nauczycieli oraz drużyna młodzieży z Ukrainy uczęszczającej do naszej szkoły. Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim.
Tuż za podium, miejsce 4 wywalczyła drużyna IV TPS. 🇵🇱. Na miejscu 3 uplasowała się drużyna ETANOLKI. 🇵🇱. Miejsce 2 zajęła wspomniana wcześniej drużyna z Ukrainy- Welcome to Ukraina, która godnie reprezentowała swoją społeczność 🇺🇦. Najlepszą okazała się drużyna Klasyczna VI 🇵🇱 w skład której wchodzili:
Sebastian Terkiewicz 🤾‍♂️🏆
Stanisław Przybylak 🤾‍♂️🏆
Mateusz Drynkowski 🤾‍♂️🏆
Kacper Człapa 🤾‍♂️🏆
Kacper Szewczyk 🤾‍♂️🏆
Oskar Ignaszak 🤾‍♂️🏆
Wiktoriia Aleksandrowa 🤾‍♂️🏆
Byliśmy bardzo mile zaskoczeni frekwencją oraz zaangażowaniem naszych uczniów, którzy podczas gry wykazali się dużą wolą walki z zachowaniem zasad fair play.
Imprezie towarzyszyła przede wszystkim dobra zabawa.Na końcu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, którego dokonał Pan Dyrektor Dariusz Jasak.