Otrzęsiny, czyli „Święto Kota”

Otrzęsiny, czyli „Święto Kota”

Otrzęsiny, czyli „Święto Kota”

W dniu 17 listopada 2022 roku odbyły się w naszym internacie „Otrzęsiny” klas pierwszych. W tradycyjnym „Święcie Kota” wzięło udział 2 nowych mieszkańców, którzy zmierzyli się w ośmiu konkurencjach. Zmagania dotyczyły różnych dziedzin: zadania sportowe, wokalne, plastyczne, a także wymagające od uczestników wiedzy o naszej szkole.
W jury zasiedli: wicedyrektor Dariusz Jasak, przewodniczący internatu Mariusz Zalasa oraz przedstawicielka klas starszych Nikola Szmagaj.
Uczestnicy wykonywali konkurencje z dużą dozą humoru i dystansem do siebie. Radosna atmosfera i świetny nastrój udzieliły się całej społeczności internackiej. Tradycyjnie na zakończenie wieczoru ogłoszono wyniki i wręczono nagrody.

Galeria

Skip to content