Wielka uczta szczypiorniaka

Wielka uczta szczypiorniaka

Wielka uczta szczypiorniaka

Wielka uczta szczypiorniaka – dziewczyny srebro, chłopcy na brąz. W hali ZST Turek 18.11. 2022 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tureckiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Reprezentacje naszej szkoły bardzo dobrze zaprezentowały się na zawodach.
Skład zespołu dziewcząt: Boholiub Vladyslava ,Bukowiecka Amelia, Chorąziak Oliwia, Dawicka Dominika, Kucharska Oliwia, Malec Wiktoria, Nadieieva Inna, Rosiak Martyna, Strzelecka Kinga, Wałęsa Magdalena, Widełka Julia, Andżelika Wilczyńska.
Skład zespołu chłopców: Badowski Eryk, Budka Gracjan, Człapa Kacper, Kaźmierczak Dominik, Kaźmierczak Joachim, Klimczak Dawid, Kowalski Oliwier, Masharov Mykola, Pawlicki Marcin, Przybylak Stanisław, Skielsarov Wiktor, Sołdyński Łukasz, Szewczyk Kacper, Terkiewicz Sebastian, Zawada Kacper.

Galeria

Skip to content