Forum Rolnicze w Kaczkach Średnich

Forum Rolnicze w Kaczkach Średnich

Forum Rolnicze w Kaczkach Średnich

➡️Zmiany, które będą obowiązywały od 2023 roku w związku z wprowadzeniem Krajowego Planu Strategicznego Ekoschematy, czyli nowy rodzaj płatności bezpośrednich za realizację praktyk korzystnych dla środowiska, klimatu i dobrostanu zwierząt, które wykraczają ponad podstawowe wymogi określone w warunkowości.

➡️Informacje, które pozwolą rolnikom przygotować się do złożenia wniosków o dopłaty obszarowe

➡️Takie były główne tamte Forum Rolniczego Powiatu Tureckiego, które w poniedziałek, 27 lutego odbyło się w naszej szkole. Wśród zaroszonych gości znaleźli się m.in. sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Ryszard Bartosik, parlamentarzyści Leszek Galemba oraz Zbigniew Dolata, a także starosta turecki Dariusz Kałużny, prezes WIR Piotr Walkowski i wielu innych znamienitych gości

Galeria

Skip to content