EXPO SWEET 2023

EXPO SWEET 2023

EXPO SWEET 2023

1 marca 2023 r. uczniowie technikum żywienia i usług gastronomicznych odbyli wycieczkę na Targi EXPO SWEET do Warszawy. Są to największe w Polsce targi cukiernicze, lodziarskie i piekarnicze adresowane głównie dla gastronomii. W trakcie zwiedzania uczniowie mieli okazję obejrzeć liczne stanowiska z urządzeniami i sprzętem cukiernicznym, obserwować pokazy tworzenia deserów, dekorowania tortów a także spotkać znanych i cenionych szefów kuchni czy mistrzów cukiernictwa. Nie zabrakło również degustacji. Uczniowie mogli rozkoszować się wyszukanymi smakami i aromatami lodów, deserów oraz świeżo wyciskanych soków. Udział w targach jest  świetnym sposobem  wzbogacania wiedzy na temat nowoczesnych trendów w cukiernictwie oraz piekarstwie.

Galeria

Skip to content