XL Olimpiada Młodych Producentów Rolnych w Kaczkach Średnich

XL Olimpiada Młodych Producentów Rolnych w Kaczkach Średnich

XL Olimpiada Młodych Producentów Rolnych w Kaczkach Średnich

Tegoroczny Finał Wojewódzki OMPR odbył się w Zespole Szkół Rolniczych CKP
w Kaczkach Średnich. Inicjatorem i organizatorem Olimpiady Młodych Producentów Rolnych jest Związek Młodzieży Wiejskiej z siedzibą w Warszawie, przy współpracy z instytucjami
i podmiotami zaangażowanymi w rozwój polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich. Do 40. edycji olimpiady przystąpiło prawie 50 uczniów szkół rolniczych z województwa wielkopolskiego. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów, wśród nich Adam Krawczyk z III TMRiA, który zajął 4 miejsce i tym samym zakwalifikował się do Finału Krajowego. Odbędzie się on w dniach 17-18 marca podczas XXVIII Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej „Agrotech” w Kielcach. GRATULUJEMY!!!

Galeria

Skip to content