Mundurowi z Kaczek w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu

Mundurowi z Kaczek w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w  Poznaniu

Mundurowi z Kaczek w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu

W dniu 13.04.2023r. mundurowi z grup bezpieczeństwo pożarowe i bezpieczeństwo publiczne zwiedzili Szkołę Aspirantów PSP w Poznaniu. Uczniowie z Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich mogli dowiedzieć się jak przebiega nauka w takiej szkole, poznali zasady rekrutacji do PSP. Ich starsi koledzy pokazali wyposażenie wozów bojowych, punkt alarmowy, sale lekcyjne i sportowe, w których młodzi adepci sztuki pożarniczej przygotowują się do zawodowej służby. Po zwiedzeniu szkoły młodzież próbowała swoich sił w escape room.
Opiekunami i organizatorami wydarzenia byli p. Błażej Walkowski, p. Bogdan Kaczorowski oraz p. Dariusz Jasak.

Galeria

Skip to content