Oddział Przygotowania Wojskowego z Kaczek Średnich na mundurowym dniu dziecka w Uniejowie

Oddział Przygotowania Wojskowego z Kaczek Średnich na mundurowym dniu dziecka w Uniejowie

Oddział Przygotowania Wojskowego z Kaczek Średnich na mundurowym dniu dziecka w Uniejowie

Mundurowy Dzień Dziecka i wiele atrakcji związanych ze służbami mundurowymi mogliśmy dziś podziwiać w Uniejowie. Klasa Liceum Ogólnokształcącego OPW z ZSR CKP w Kaczkach Średnich dzięki uprzejmości organizatorów mogła uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu. Młodzież z naszej szkoły wręcz z dziecięcą ciekawością uczestniczyła w pokazach działania rożnego sprzętu będącego w dyspozycji wszystkich rodzajów
służb mundurowych w Polsce. Wyjazd zakończyliśmy wspólnym spacerem do uniejowskiej lodziarni na lody i shake.

Galeria

Skip to content