ERAZMUS+

ERAZMUS+

W ubiegłym tygodniu uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich podpisali stosowne dokumenty, pozwalające skorzystać im z krótkoterminowej mobilności edukacyjnej osób uczących się w ramach kształcenia zawodowego. W ramach projektu, na który nasza placówka otrzymała dofinansowanie z Fundacji Rozwoju Edukacji, 30 uczniów weźmie udział w zagranicznych praktykach zawodowych w Hiszpanii.

Projekt realizowany jest w ramach projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego+, w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 realizowanego na zasadach Programu Erasmus+.

Galeria

Skip to content