Terminy konsultacji z nauczycielami podczas zdalnego nauczania

Formy konsultacji nauczycieli: Plaforma Moodle oraz dziennik elektroniczny.
Wychowawcy klas zgodnie z wcześniej przyjętymi formami.

Nazwisko i imię nauczycielaDzień tygodniaGodzina
Ambroziak SylwesterPoniedziałek14.20 – 15.05
Antczak BeataPoniedziałek9.30-10.30
Białas AdamPoniedziałek10.00-11.00
Boczek EwelinaPoniedziałek15.00-16.00
Ciesiołkiewicz KatarzynaPiątek10.55 – 11.40
Chrzuszcz SylwiaCzwartek9.55 – 10.40
Dryjańska AngelikaPoniedziałek10.00-11.00
Gomółka MonikaPoniedziałek10.00-11.00
Gomułka-Kałużna JoannaWtorek14.00-15.00
Górski GrzegorzŚroda9.55- 10.55
Grzelewska AnnaPiątek10.00-11.00
Jakubowski TomaszPoniedziałek8.15-9.15
Janeczek BogusławCzwartek12.00-13.00
Jasak DariuszPoniedziałek10.00-11.00
Jasiakiewicz EmilWtorek8.00 – 9.00
Jasiakiewicz JanuszWtorek10.55 – 11.40
Jasiakiewicz JoannaWtorek10.55 – 11.40
Kaczewiak HalinaWtorek8.00 – 9.00
Kaczmarek AnetaPiątek9.00- 10.00
Kaczorowski BogdanCzwartek12:00-13:00
Kędzia MonikaCzwartek9.05 – 9.50
Kamiński KrzysztofPoniedziałek8.00 – 9.00
Kowalski MarekPiątek12.00.13.00
Kowalska EwaPiątek9.55 – 10.40
Krawczyk ElżbietaWtorek8.15 – 9.15
Krzyżanowska AgnieszkaŚroda10.00 – 11.00
Kwiatkowska UrszulaCzwartek10.55 – 11.40
Kwiatkowski MarekCzwartek9.55 – 10.40
Marczyński JakubPoniedziałek9.00-10.00
Matuszak LenaŚroda10.55 – 11.40
Nawrot AnitaŚroda10.00-11.00
Nejman SylwiaPoniedziałek10.00-11.00
Niespodziańska  MonikaPoniedziałek11.00-12.00
Panfil AnnaŚroda14.00 – 15.00
Panfil MarcinŚroda14.00 – 15.00
Pawlak – Jakubowska ArletaŚroda9.00-10.00
Pietrzak EwaCzwartek10.00-11.00
Piąstka – Dopieralska BarbaraPoniedziałek9.55 – 10.40
Pinkowska AgnieszkaPoniedziałek10.00-10.45
Prentczyński SławomirCzwartek9.00- 10.00
Rosiak StanisławPoniedziałek10.00-11.00
Soja LeonardPoniedziałek10.55-11.40
Soszyński SebastianWtorek11.30-12.30
Spławski MaciejCzwartek10.00-11.00
Statucki DariuszPiątek10.55 – 11.40
Szewczyk SebastianPoniedziałek10.00-11.00
Szymańska AgnieszkaPoniedziałek10.55 – 11.40
Szymański ŁukaszPiątek10.55 – 11.40
Świerk KrzysztofPoniedziałek10.00 – 11.00
Taranowicz AgnieszkaWtorek11.00-12.00
Tomalak MałgorzataPoniedziałek12.35 -13.20
Tomaszewska  MartaŚroda15.00-16.00
Warych MilenaPoniedziałek9.00-10.00
Wdowiński DamianPiątek11.00-12.00
Woźniak JustynaPiątek12.35 – 13.20
Wojciechowska ElżbietaPoniedziałek8.00 – 8.45
Wszędybył ArkadiuszCzwartek14.00 – 15.00
Wróblewska AgnieszkaPiątek10.00-11.00
Zabawa RomanWtorek11.45 – 12.45
Zefirjan-Śliga MartaWtorek10.55 – 11.40