Terminy konsultacji z nauczycielami podczas zdalnego nauczania

Formy konsultacji nauczycieli: Plaforma Moodle oraz dziennik elektroniczny.
Wychowawcy klas zgodnie z wcześniej przyjętymi formami.

Terminy konsultacji z rodzicami 2020/2021

 

 

Lp.

 

Nazwisko i imię

 

 

Dzień tygodnia

 

Godzina

 

Miejsce dyżuru

Ambroziak Sylwester

 

poniedziałek9.55 – 10.40PEO
Antczak Beata

 

wtorek12.30-13.30p. nauczycielski
Bartosik Martyna

 

————–—————-————
Białas Adam

 

wtorek11.45-12.30p. nauczycielski
Boczek Ewelina

 

poniedziałek13:30-14:15p. nauczycielski
Chrzuszcz Sylwia

 

Środa9.55-10.40p. nauczycielski
Ciesiołkiewicz Katarzyna

 

wtorki13:30 – 14:15.p. nauczycielski
Dryjańska Angelika

 

piątek, godz.12:35 – 13:20p. nauczycielski
Gomółka Monika

 

wtorek11 45 – 12 30p. nauczycielski
Gomułka –  Kałużna Joanna

 

W ramach harmonogramu pracy
Górski Grzegorz

 

poniedziałek9.05-9.50p. nauczycielski
Granos Milena

 

piątki10:55-11:40p. nauczycielski
Grzelakowska Katrzyna

 

poniedziałek9:55 – 10:40p. nauczycielski
Grzelewska Anna

 

————–—————-————-
Heine – Chałupniczak Agnieszka

 

środa11:45-12:30p. nauczycielski
Jakubowski Tomasz

 

wtorek9:55 – 10:40Sala gimnastyczna
Janeczek Bogusław

 

środa10:15-11:00p. nauczycielski
Jasak Dariusz

 

wtorek9:05 – 9:50p. 29
Jasiakiewicz Emil

 

Poniedziałek13:00-14:00p. 6
Jasiakiewicz Janusz

 

środa8.15-9.00Pracownia budownictwa
Jasiakiewicz Joanna

 

————-—————-—————-
Kaczewiak Halina

 

piątek8.15-9.00biblioteka
Kaczmarek Aneta

 

środa11.45 – 12.30p. nauczycielski
Kaczorowski Bogdan

 

czwartek12.30 – 13.30p. nauczycielski
Kamiński Krzysztof

 

czwartek9.05 – 9.50Nowe warsztaty
Kałużna Iwona

 

wtorek14.45 – 15:30p. nauczycielski
Karwacka Elżbieta

 

środa10.55-11.40gabinet dyrektora
Kędzia Monika

 

środa10:00 – 11:00p. 34
Kowalska Ewa

 

wtorek12.35-13.20p. nauczycielski
Kowalski Marek

 

środa10:00 -11:00p. nauczycielski
Krawczyk Elżbieta

 

środa10:55-11:40p. nauczycielski
Krzyżanowska Agnieszka

 

czwartek8:00 – 08:45p. nauczycielski
Kwiatkowska Urszula

 

poniedziałek8:15 – 9:00p. nauczycielski
Kwiatkowski Marek

 

wtorek9:55 – 10:40p. nauczycielski
Linka Arleta

 

czwartki10:55 – 11:40p. nauczycielski
Marczyński Jakub

 

Poniedziałek8.15 – 9.00Internat
Matuszak Lena

 

poniedziałek9.05 – 9.50sala gimnastyczna
Mikołajczyk Marzena

 

W ramach harmonogramu pracy internatu
Myśler – Perlińska Ewa

 

środa14. 00 – 15-00p. nauczycielski
Nawrot Anita

 

Czwartki11.45-12.30p. nauczycielski
Niespodziańska Monika

 

Wtorek9.55 – 10.40p. nauczycielski
Panfil Anna

 

poniedziałek12:35 – 13:20sala gimnastyczna
Panfil Marcin

 

Środa10.55 – 11.40sala gimnastyczna
Pawlak – Jakubowska Arleta

 

poniedziałki9:05 – 9:50POR
Pietruszewska Ilona

 

W ramach harmonogramu pracy internatu
Pietrzak Ewa

 

poniedziałek12:35-13:20p. nauczycielski
Pinkowska Agnieszka

 

 

Środa14.45 – 15.30p. nauczycielski
w pałacyku
Prentczyński Sławomir

 

czwartki.10.20 – 10.55p. nauczycielski
Rosiak Iwona

 

W ramach harmonogramu pracy internatu
Soja Leonard

 

poniedziałek10:00 -12.30p. nauczycielski
Soszyński Sebastian

 

Wtorek8:15 – 9:00NPPS
Spławski Maciej

 

Wtorek10.55 – 11.40p. nauczycielski
Staucki Dariusz

 

poniedziałek8.15-9.00p. nauczycielski
Szewczyk Sebastian

 

poniedziałek12.35 -13.20p. nauczycielski
Szamańska Agnieszka

 

czwartek11:00-11:45p. nauczycielski
Szamańska Renata

 

Środa9:55 – 11:40p. nauczycielski
Taranowicz Agnieszka

 

wtorek11:45 – 12:30s.78
Tomalak Małgorzata

 

środa10.55 – 11.40p. nauczycielski
Tomaszewska Marta

 

W ramach harmonogramu pracy
Wdowiński Damian

 

Wtorek9:05-9:50Sala gimnastyczna
Wielkopolan – Janik Katarzyna

 

————–
Włodarczyk Lucjan

 

czwartki10.00 – 10.30p. nauczycielski
Wojciechowska Elżbieta

 

wtorek14.15 – 15.00p. nauczycielski
Woźniak Justyna

 

————-————-
Wróblewska Agnieszka

 

Wtorek11.45-12.30Biblioteka
Zefirjan  – Śliga Marta

 

czwartek9:05-9:50p. nauczycielski
Ks. Zalewski Paweł

 

czwartek9:05-9:50p. nauczycielski

w pałacyku

Zabawa Romanpiątek9:05 – 9:50.p. nauczycielski

 

Bajzert Filipwtorek12.35-13.20p. nauczycielski

 

Skip to content