Futbolowy Dzień Chłopaka w Kaczkach

W dniu 30 września wielu z nas świętowało Dzień Chłopaka. Świętowano także i w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich, jednak tutaj panowie nie leniuchowali, oczekując na życzenia i buziaki, ale przelewali pot na murawie, gdyż w szkole odbył się z tej okazji piłkarski turniej. W rozgrywkach tych udział brało 16 drużyn, triumfowali panowie z klasy II PSI, a z zajęcia II miejsca cieszyć się mogli zawodnicy reprezentujący klasę IV TB. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Łukasz Haraśny z II TPSI, a tytuł króla strzelców zdobył Mateusz Morusiński z klasy IV TB. Mecze sędziowali nauczyciele p. T. Jakubowski i p. D. Wdowiński. Na zakończenie turnieju medale i statuetki wręczyła Dyrekcja Szkoły. Turniej zorganizował Samorząd Uczniowski pod kierunkiem opiekunów SU p. R. Szymańskiej, p. A. Kaczmarek i p. D. Wdowińskiego.