„Mam talent”- reaktywacja!

„Mam talent”- reaktywacja!

„Mam talent”- reaktywacja!

17 kwietnia 2024 roku odbyła się premierowa  edycja konkursu „Mam talent”, który w swej formie nawiązywał do kultowego już konkursu „Mam pasje- mam talent” . W zmaganiach o tytuł mistrza sztuk wszelakich oglądać, słuchać i podziwiać mogliśmy następujących uczestników:

  1. W duecie: Team Aria Cake’ Amelię Bukowiecką i Amelię Rybarską z kl. II TŻ w kategorii artystyczne dzieło cukiernicze,
  2. Zuzannę Skrobanię z kl. II TR rysunek i malarstwo,
  3. Zuzannę Jesionek z kl. IOPW- gra na saksofonie,
  4. Kacpra Witczaka z kl. IETD w kategorii fotografii,
  5. W duecie Amelię Kurczobę z kl. ILRM i Zofię Ignasiak z kl. IV SpR- stroje Cosplay,
  6. Alicję Maleszę z kl. I TR w kategorii talent różnorodny (poezja, rysunek),
  7. Amelię Słowińską z kl. II Sp- śpiew,
  8. Oliwię Hartman z kl. II OPW i jej zespół taneczny,
  9. Julię Witczak z kl. I TŻ w kategorii śpiewu.

Jurorzy mieli w tym roku dylemat -komu przyznać najlepsze miejsca, ponieważ  każdy z uczestników zasługiwał na wyróżnienie w swojej kategorii. Było, co podziwiać i delektować, dla ducha i ciała. Po długich i burzliwych obradach nagrodę Jury otrzymała uczennica klasy II TR Zuzanna Skrobania, laur publiczności przypadł Amelii Słowińskiej, za piosenkę z repertuaru Sylwii Grzeszczuk „Motyle”, wyróżnienie Jury otrzymał zaś Kacper Witczak  za fotografie z pasją. Szczególne podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu, za odwagę w dzieleniu się swym talentem oraz tworzącym  to przedsięwzięcie za zaangażowanie.

Galeria

Skip to content