Kurs rolnika – ROL.04 ROL.10

Zespół Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich informuje, że zgodnie z wytycznymi MEN od dnia 24.10.2020r
zostają zawieszone Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe (KKZ) w formie stacjonarnej, natomiast zajęcia w formie online odbywają się zgodnie z planem.

 

 

 

Komunikaty KKZ

Informacja dla słuchaczy kwalifikacyjnych kursów zawodowych

ROL.10 – Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej

Zespół Szkół  Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich  informuje, że  w dniu 10 i 11 października 2020 r. odbędą się zajęcia dla słuchaczy kursu zawodowego ROL.10. Plan i harmonogram zjazdów znajduje się w zakładce Informacje – Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe.

ROL.04 – Prowadzenie produkcji rolniczej

Zespół Szkół  Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich  informuje, że  w dniu 16 -19 października 2020 r. odbędą się zajęcia dla słuchaczy kursu zawodowego ROL.04. Plan i harmonogram zjazdów znajduje się w zakładce Informacje – Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe.

Wszyscy słuchacze są zobowiązani zakrywać usta i nos oraz dezynfekować ręce po wejściu do budynku szkoły.

Pliki do pobrania

Plan zjazdów KKZ ROL.10

Plan zjazdów I i II KKZ ROL.04