Pobiegli na przełaj po srebrne medale

Pobiegli na przełaj po srebrne medale

Pobiegli na przełaj po srebrne medale

11 października, na terenach usytuowanych wokół boiska piłkarskiego w Russocicach, odbyły się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacje ZSR CKP w Kaczkach Średnich wywalczyły w tychże zmaganiach srebrne medale.

Zarówno podczas rywalizacji w kategorii chłopców, jak i dziewcząt, biegnące osoby miały do pokonania trasę przełajową o długości około 1 kilometra. Niestety, miejsca na podium obu reprezentacji Kaczek Średnich nie wystarczyły do awansu na finał wojewódzki, bowiem taki przywilej uzyskali tylko zdobywcy I miejsc, mistrzowie powiatu.

Naszą szkołę reprezentowały następujące dziewczęta: Klaudia Jasiakiewicz, Andżelika Łukaszewska, Daria Mankiewicz, Wiktoria Przybylska, Aleksandra Putiatycka, Agata Pyrkowska, Weronika Rutkowska, Julia Szelągowska, Wiktoria Waliszek, Daria Zielińska.
W kategorii chłopców reprezentantami byli: Oskar Czekała, Jakub Dziamara, Kamil Gorzelańczyk, Bartosz Kurzawa, Jakub Matusiak, Konrad Nitecki, Bartosz Serafiński, Kordian Wesołek, Dominik Włodarczyk i Szymon Gapsa.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za udział w zawodach.

Galeria