Wirtualna Galeria Sztuki Abstrakcyjnej

Wirtualna Galeria Sztuki Abstrakcyjnej

Wirtualna Galeria Sztuki Abstrakcyjnej

Czas zdalnej nauki może okazać się zaskakująco twórczy, uczniowie mają okazję pielęgnować swoje talenty, poświęcać się pasjom. Niektórzy mogą je odkryći zaprezentować.
Z pewnością taką sytuacją, by zaistnieć artystycznie, był projekt na zajęciach plastyki w ZSR CKP w Kaczkach Średnich „Wszyscy jesteśmy artystami”. Podczas kolejnych lekcji młodzież poznawała trendy współczesnej sztuki awangardowej, a Internet daje możliwości „bywania” w najlepszych galeriach świata. Po teorii przyszedł czas na działanie, uczniowie mieli wykonać pracę plastyczną w dowolnej technice, która jest realizacją abstrakcji geometrycznej lub organicznej. Efekt zabawy z formą zobaczyć można odwiedzając Wirtualną Galerię Sztuki Abstrakcyjnej.

Zapraszamy.

Galeria

Skip to content