Wirtualne Drzwi Otwarte- czyli preorientacja zawodowa w niecodziennej formie

Wirtualne Drzwi Otwarte- czyli preorientacja zawodowa w niecodziennej formie

Wirtualne Drzwi Otwarte- czyli preorientacja zawodowa w niecodziennej formie

Współczesny świat zmienia się i rozwija w błyskawicznym tempie. Powstają nowe technologie, wynalazki, innowacje, udogodnienia, dlatego przygotowaliśmy dla Ósmoklasistów odmienną formę spotkania.

W ramach Wirtualnych Drzwi Otwartych, w środę 28 kwietnia 2021 w godzinach 17:00-19:00 do dyspozycji była dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie ZSR CKP, którzy chętnie odpowiadali na wszelkie pytania. Drzwi Otwarte były w tym roku wydarzeniem szczególnym, ponieważ przeprowadzanym online. Każdy zainteresowany mógł odwiedzić specjalnie przygotowane “pokoje” na teamsach, gdzie nasi nauczyciele odpowiadali na pytania związane z rekrutacją 2021 roku i przybliżali profile klas z tegorocznej oferty edukacyjnej szkoły. Nie zabrakło również ciekawych pokazów i prezentacji pracowni przedmiotowych, przygotowanych przez młodzież.

Taki naukowy spacer daje uczestnikom możliwość poszerzenia horyzontów i zainspirowania się przy wyborze szkoły dającej przyszłościowe kierunki kształcenia.

Galeria

Skip to content