Wyniki Konkursu języka angielskiego ,,5 Tasks English Quiz”

Wyniki Konkursu języka angielskiego ,,5 Tasks English Quiz”

Wyniki Konkursu języka angielskiego ,,5 Tasks English Quiz”

 Jeden język ustawia Cię w korytarzu życia.

 Dwa języki otwierają każde drzwi po drodze.

 

Dnia 2 czerwca 2022r. w ZSR CKP w Kaczkach Średnich odbył się konkurs języka angielskiego ,,5 Tasks English Quiz” w formie testu online. Przystąpili do niego uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych. Konkurs miał na celu sprawdzenie umiejętności językowych, a także wiedzy kulturoznawczej. W rywalizacji liczył się czas i poprawność odpowiedzi.

I miejsce zajęła: Oliwia Dzikowska (Szkoła Podstawowa w Skarżynie).

II miejsce zajęła: Kinga Błaszczyk (Szkoła Podstawowa w Skarżynie).

III miejsce zajął: Oskar Pietras  (Szkoła Podstawowa w Słodkowie).

Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody z rąk Pani dyrektor Elżbiety Karwackiej. Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów  w nauce języka angielskiego.

Galeria

Skip to content