Agro Show 2022

Agro Show 2022

Agro Show 2022

Dnia 23.09.2022 roku uczniowie klas Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki wzięli udział w międzynarodowej wystawie maszyn rolniczych AGRO SHOW.  Jest to największa plenerowa wystawa rolnicza w Europie. W 2018 roku przypadła 20-ta edycja wystawy. Impreza na stałe wpisała się do kalendarza wystaw rolniczych i co roku gromadzi wszystkie czołowe krajowe i światowe marki maszyn i urządzeń rolniczych.
W tym roku na wystawie zaprezentowało się kilkaset firm z szeroko pojętej branży rolniczej. Wystawcami byli krajowi producenci maszyn rolniczych, a także przedstawicielstwa wszystkich czołowych światowych marek maszynowych. Nie zabrakło również producentów nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm z sektora finansowego, producentów wyposażenia budynków inwentarskich i innych branż związanych z rolnictwem. Wśród wystawców ponad 100 były to firmy z zagranicy. Wystawę każdego roku odwiedza blisko 120 tysięcy rolników.

Galeria

Skip to content