Targi natura FOOD & beECO 2022

Targi natura FOOD & beECO 2022

Targi natura FOOD & beECO 2022

Dnia 16 września 2022 uczniowie klas I i IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyli w targach na Atlas Arenie w Łodzi. Było to najważniejsze wydarzenie branży produktów ekologicznych i naturalnych w Polsce.

Na odwiedzających targi czekał największy wybór produktów certyfikowanych, naturalnych, regionalnych i tradycyjnych wytwarzanych przez polskich, jak i zagranicznych producentów oraz  przetwórców. Targi to również szereg wydarzeń towarzyszących, skierowanych do miłośników zdrowego stylu życia, pasjonatów gotowania, osób borykających się z problemem alergii, czy też wszystkich, którzy zamierzają podjąć wyzwanie życia w stylu eko.

Dla wystawców oraz uczestników targów odbyły się branżowe spotkania, konferencje oraz szkolenia, nad których jakością czuwali partnerzy m.in. biokurier.pl oraz Hipoalergiczni. Oprócz  możliwości poznania najlepszych marek bioproduktów i ekożywności, goście imprezy mogli skorzystać z rabatów oraz smakowitych degustacji, a Atlas Arena zmieniła się w platformę wymiany doświadczeń.
Tradycyjnie w trakcie Targów nie zabrakło też pokazów live cooking, podczas których można było przekonać się jak wielkie znaczenie w kuchni ma jakość wybieranych produktów spożywczych.

Podążanie trendem eko to już nie tylko moda, ale konieczność, wynikająca z idei zrównoważonego rozwoju czy dbałości o zdrowie i środowisko naturalne.

Targi NATURA FOOD i beECO to miejsce dla wszystkich, którym nie jest obca maksyma ,,jestem tym co jem, jak żyję i co mnie otacza”.

Galeria

Skip to content