XLI Olimpiada Młodych Producentów Rolnych w Żychlinie

Tegoroczny Finał Wojewódzki OMPR odbył się w Zespole Szkół Ekonomiczno – Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie. Inicjatorem i organizatorem Olimpiady Młodych Producentów Rolnych jest Związek Młodzieży Wiejskiej z siedzibą w Warszawie, przy współpracy z instytucjami i podmiotami zaangażowanymi w rozwój polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich. Do olimpiady przystąpiło 50 uczniów szkół rolniczych z województwa wielkopolskiego. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów, wśród nich Przemysław Ciesielski z V TMRiA, który zajął II miejsce oraz Adam Krawczyk z IV TMRiA, który zajął IV miejsce. Zakwalifikowali się oni do Finału Krajowego, który odbędzie się w dniu 8 marca podczas Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej „Agrotech” w Kielcach. Opiekunem uczniów jest Krzysztof Kamiński. GRATULUJEMY!!!