Szkolenie techników budownictwa

Szkolenie techników budownictwa

Szkolenie techników budownictwa

25 marca uczniowie z klas technikum budownictwa wzięli udział w szkoleniu, którego celem było zapoznanie ich z nowoczesnymi materiałami budowlanymi oraz techniką murowania w systemie Porotherm Dryfix.
Szkolenie składało się z części teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna obejmowała:
• informacje o firmie Wienerberger,
• przedstawienie informacji o produktach Wienerberger,
• technologia murowania oraz narzędzia stosowane w systemie Porotherm Dryfix.
W części praktycznej instruktor firmy Portherm przeprowadził pokaz murowania z pustaków szlifowanych Porotherm Dryfix. Uczniowie mogli też sprawdzić się w murowaniu, wykorzystując tę nowoczesną technikę wnoszenia murów i porównać ją z tradycyjnym murowaniem. Nauczyli się też obsługi i warunków stosowania specjalistycznych narzędzi systemowych systemu Dryfix.
Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem przyszłych budowlańców, którzy wzbogacili swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne, przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Galeria

Skip to content