Sukces ucznia ZSR Kaczki Średnie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej

1 marca 2017r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 w Gnieźnie odbył się okręgowy etap II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Energetyce Odnawialnej. Wzięło w niej udział dwóch naszych uczniów – Robert Smak i Rafał Kasprzak z technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, którzy byli najlepsi w pierwszym, szkolnym etapie tego konkursu. Tym razem w szranki stanęli uczniowie z 10 szkół okręgu gnieźnieńskiego. Promocję do następnego – finałowego etapu dawały dwa pierwsze miejsca. Duży sukces odniósł uczeń kl. IV TUISEO Rafał Kasprzak bo to on będzie reprezentował naszą szkołę i okręg na Ogólnopolskiej Olimpiadzie, która zostanie rozegrana 4 i 5 kwietnia tego roku w Sieradzu. Przygotowanie i opiekę nad uczniami sprawowali Sylwester Ambroziak i Łukasz Szymański.