Międzynarodowe Targi Rolne Polagra-Premiery 2020

W piątek 18 stycznia 2020 roku uczniowie klasy I Technikum Mechanizacji Rolnictwa
i Agrotroniki (5-letnie) oraz klasy III Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki uczestniczyli w ważnym wydarzeniu dla branży rolniczej. Nastolatkowie odwiedzili zorganizowane w stolicy Wielkopolski targi Polagra Premiery.

Międzynarodowe Targi Rolne od lat gromadzą znakomitą grupę przedsiębiorców, umożliwiając producentom i dystrybutorom prezentowanie najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych m.in. uprawie roślin i hodowli zwierząt. Także i w tym roku Międzynarodowe Targi Rolne Polagra-Premiery były doskonałym miejscem do wymiany doświadczeń i wiedzy między przedstawicielami firm rolniczych, a także między zwiedzającymi. Wystawy miały szeroki zakres tematyczny, skierowany do profesjonalnej publiczności. Wydarzenie Polagra – Premiery stanowiło również świetną okazję do porównania ofert różnych dostawców maszyn rolniczych.

Na tegorocznych targach, oprócz nowości rynkowych, przedstawiono bardzo bogaty program wydarzeń towarzyszących. We współpracy z najlepszymi wydawcami z branży rolniczej zorganizowana została merytoryczna konferencja „Dzień Agronomii i Zootechniki”, w której brali udział najlepsi specjaliści z zakresu rolnictwa i zootechniki. Ponadto Agencja Restrukturyzacji
i Modernizacji Rolnictwa przygotowali dla zainteresowanych bezpłatne szkolenia z obsługi programu IRZplus.